DEALER BMW BOŃKOWSCY SZCZECIN.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Bońkowscy.
a[href|target],strong,b,br,p

Dealer BMW Bońkowscy Szczecin.

a[href|target],strong,b,br,p

Szanowni Państwo,

w imieniu całego zespołu pragniemy powitać Państwa na stronie Dealera BMW Bońkowscy.

Dominika i Darek Bońkowscy założyciele Spółki, z branżą motoryzacyjną związani są od początku lat 90-tych. Doświadczenie zbierali w dwóch bardzo popularnych na owe czasy na polskim rynku markach Fiat i Opel, a także w samochodach ciężarowych IVECO. W 2003 roku połączyli swoje siły

i doświadczenie (handlowo/serwisowe), by wspólnie uruchomić stację dealerską marki Toyota w Poznaniu. Całą wiedzę zaimplementowali w nowo powstały obiekt, a także, co ważniejsze w mądrych i ambitnych ludzi, z którymi chcą realizować życiowe pasje.

Szanowni Państwo tylko ten kto marzy ma odwagę sięgać wyżej. Obecność w klasie Premium, czyli stawanie do wyścigu z najlepszymi to część strategii rozwoju rodzinnego biznesu. Dealer BMW Bońkowscy obecny jest w Szczecinie od 2007 r. Przez ten okres zbudowaliśmy silną markę emocjonalnie związaną z całym województwem. W ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę modeli marek BMW, MINI oraz motocykli BMW. Prowadzimy również sprzedaż samochodów używanych, które bardzo szczegółowo sprawdzamy zanim pojawią się w ofercie. Naszym Klientom chcemy  zapewnić także doskonały i szybki serwis oraz wiele usług dodatkowych, które każdego dnia uczymy się świadczyć na najwyższym poziomie.

Bardzo ważnym elementem naszej strategii jest aktywny wkład w rozwój regionu. Chcemy wspólnie pracować i budować markę naszego miasta. W ramach tych działań zostaliśmy ambasadorem i partnerem strategicznym trzech ikon Szczecina:

•    Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza,

•    Opery na Zamku,

•    Netto Areny.

Miasto tworzą ludzie - jako firma chętnie wspieramy mniejsze inicjatywy oraz inwestujemy w rozwój kreatywnych mieszkańców wiedząc o tym, że to oni są przyszłością Szczecina.

Nie zapominamy o biznesie - jesteśmy partnerami prestiżowych organizacji biznesowych m.in. Polsko-Indyjskiej Izby Gospodarczej oraz największych firm

w regionie.

Ważnym elementem naszej strategii są działania proekologiczne. Jesteśmy firmą aktywnie działającą  na rzecz środowiska. Pierwszym elementem tej strategii jest otwarcie bezpłatnej stacji ładowania samochodów (CH Kaskada Szczecin). W tym zakresie nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego zdania.

Te wszystkie elementy pozwoliły osiągnąć nam pozycję lidera w sektorze marek premium, a także zdobyć kilka prestiżowych wyróżnień m.in. nagrodę

w plebiscycie „Orły 2017” organizowanym przez Tygodnik Wprost.

Przed nami wzmożony czas inwestycji - wkrótce zostanie otwarta innowacyjna blacharnio - lakiernia w Szczecinie-Ustowie, natomiast w kwietniu 2019 r. oddaliśmy do użytku nowoczesny salon sprzedaży samochodów w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Kasprzaka 6G.  Wszystko po to, aby móc jeszcze lepiej świadczyć usługi na rzecz naszych Klientów.

Wierzymy, że niezawodność i zaufanie w relacjach są podstawą budowy biznesu, dlatego właśnie misja Grupy Bońkowscy to NIEZAWODNE ZAUFANIE, i dokładamy wszelkich starań, by realizować ją każdego dnia.

Do zobaczenia w salonach marki BMW i MINI.

Dominika i Darek Bońkowscy