Dealer BMW Bońkowscy Szczecin.

Jeżeli cechuje Cię wytrwałe dążenie do celu, troskę o Klienta łączysz z motywacją do osiągania jak najlepszych wyników, mamy dla Ciebie idealną pracę.

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem BMW, który obecnie do swojego Zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU.

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie wizerunku firmy oraz marki na lokalnym rynku zgodnie z wartościami oraz standardami dealera
  • Planowanie oraz realizowanie strategii marketingowych
  • Ustalanie oraz kontrolowanie budżetu marketingowego
  • Organizowanie eventów, konferencji oraz spotkań według ustalonych standardów
  • Zarządzanie social mediami oraz portalami społecznościowymi firmy
  • Współpraca z agencjami marketingowymi
  • Nadzorowanie pracy zespołu działu Marketingu
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie działań marketingowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu, komunikacji, reklamy lub pokrewne
  • Ugruntowane doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu
  • Doświadczenie oraz umiejętności w zarządzaniu zespołem
  • Postawa ukierunkowana na realizację wyznaczonych celów
  • Wysoka samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za podejmowane decyzje
  • Umiejętność działania w stresie oraz pod presją czasu
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u najlepszego Dealera marki w Polsce
  • Benefity takie jak: pakiet opieki medycznej, dofinansowanie karty sportowej, ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatny dostęp do nauki języków obcych na platformie językowej
  • Pół dnia wolnego w dzień urodzin
  • Możliwość rozwoju oraz uczestniczenia w szkoleniach
  • Możliwość kreowania i wdrażania w życie procesów i rozwiązań
  • Świetną atmosferę w pracy oraz firmowe imprezy integracyjne dla pracowników

CHCESZ WSPÓLNIE Z NAMI DOSTARCZAĆ RADOŚĆ KLIENTOM BMW I WYWOŁYWAĆ UŚMIECH NA ICH TWARZACH?