Masz BMW we krwi,  doskonale rozumiesz Radość z Jazdy i chętnie dzielisz się wiedzą? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną pracę.

BMW Bońkowscy to Autoryzowany Dealer BMW, który obecnie do swojego Zespołu zlokalizowanego w Szczecinie poszukuje osoby na stanowisko:

PRODUCT GENIUS.

Jako Product Genius w BMW Bońkowscy będziesz realizować następujące zadania:

  • Wzbudzanie zainteresowania Klientów marką BMW i jej produktami
  • Demonstrowanie Klientom cech charakterystycznych poszczególnych modeli BMW i zachęcanie ich do zakupu innowacyjnego wyposażenia
  • Prowadzenie wstępnej rozmowy z Klientem, badanie jego potrzeb i dbanie o ciągłe zadowolenie Klienta
  • Przeprowadzanie jazd próbnych, objaśnianie cech charakterystycznych poszczególnych pojazdów i zapewnianie Klientom unikalnych doświadczeń marki
  • Wspieranie Doradców Sprzedaży swoją szczegółową wiedzą
  • Dbanie o flotę demo
  • Wykonywanie jazd testowych na polecenie Doradcy Sprzedaży
  • Stałe poszerzanie wiedzy w zakresie nowych produktów, cech wyposażenia i technologii oraz dzielenie się z Zespołem wiedzą o nowościach

Od idealnego Kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w doradzaniu klientom Premium
  • Elokwencji oraz doskonałych umiejętności komunikacyjnych na poziomie marki Premium
  • Zainteresowania branżą motoryzacyjną
  • Elastyczności oraz gotowości do ciągłego poszerzania swojej wiedzy w zakresie oferty BMW oraz konkurencji
  • Posiadania prawa jazdy kategorii B

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w kwocie 3490 PLN brutto
  • System premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Narzędzia pracy: telefon komórkowy, tablet, komputer
  • Kartę Multisport – dostępną na preferencyjnych warunkach
  • Dedykowaną ścieżkę szkoleniową, zakończoną prestiżowym certyfikatem BMW
  • Możliwość awansu na stanowisko Doradcy Sprzedaży Samochodów Nowych
  • Pracę w firmie, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie i codziennie dostarczają Radość z Jazdy!

Chcesz wspólnie z nami dostarczać radość Klientom BMW i wywoływać uśmiech na ich twarzach?